قوانین و مقررات اختصاصی رزرو هتل با توجه به اینکه پس از خرید نهایی هتل امکان تغییر یا اصلاح نام و یا مشخصات مهمان وجود ندارد و جهتاصلاح اطلاعات، می بایست  هتل کنسل شده و مجدداً رزرو از سوی مهمان صورت گیرد، لذا ارائه اطلاعات شخصی صحیح، نظیر نام و نام خانوادگی طبق اطلاعات شناسایی( اعم و نه محدود به شماره ملی،شماره پاسپورت، ملیت مسافر، تعداد مسافرین، جنسیت و سن مهمان و … بر عهده مهمان می­باشد.
هتل خریداری شده، متعلق به مهمانی است که مشخصات خود را در سیستم وارد کرده و غیر قابل انتقال به غیر می‌باشد. و اگر مشخصات واچر با مشخصات مدارک شناسایی مهمان مطابقت نداشته باشد مهمان پذیرش نخواهد شد.
تغییر تاریخ در رزو انجام شده مقدور تیست و در این خصوص می بایست رزو جدید با شرایط و مبالغ جدید صورت گیرد.
کنسل کردن واپر هتل یا کنسلی اقامتگاه ها توسط مهمان از طریق خونمون ممکن است مشمول جریمه کنسلی گردد. مقدار جریمه و شرایط کنسلی در هر هتل، اقامتگاه یا وب سایت متفاوت است. مبلغ جریمه و شرایط کنسلی در هنگام هر رزرو به مهمان اطلاع داده خواهد شد. این مسئله در خصوص هتل ها یا اقامتگاه هایی که جریمه آنها ۱۰۰% در خونمون قید شده صادق نیست و هزینه‌ی این هتل یا اقامتگاه ها در صورت کنسلی به طور کامل دریافت می‌شود.
ممکن است حین خرید و پرداخت وجه هتل، ظرفیت هتل منتخب تکمیل شود. اگر این اتفاق پس از پرداخت وجه از سوی کاربر صورت گیرد ، مبلغ به حساب کاربری ایشان عودت داده خواهد شدو می تواند مجددا برای خرید هتل اقدام نماید. کسر مبلغ از حساب به منزله اخذ قطعی واچر هتل نبوده و در صورت انصراف از خرید، مبلغ به همان حسابی که از طریق آن خرید انجام شده است عودت داده خواهد شد.
در صورت تحویل اتاق دیرتر از موعد مقرر توسط هتل ، هیچ مبلغی به مهمان عودت داده نخواهد شد و خونمون در این خصوص هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.
رزرو هتل فقط شامل رزرو اتاق به تعداد افراد و شبهای درخواست شده می باشد و دربرگیرنده مواردی همچون حمل و نقل فرودگاهی، حمل و نقل بین شهری، راهنما، تعیین طبقه، پارکینگ و یا اجاره ی خودرو و… نیست و همچنین مینی بار و صندوق امانات در اکثر هتل ها شامل هزینه اضافه بوده که به عهده مهمان است و در صورت ایجاد خسارت به هتل توسط مهمان، کلیه خسارت ها از مهمان دریافت خواهد شد.
زمان پذیرش مهمان در هتل ( Check In) عموما ساعت ۱۴:۰۰ است. پس از ورود به هتل، در صورت خروج از هتل زودتر از موعد ثبت شده در واچر، وجهی بابت عدم استفاده از اتاق به مهمان مسترد نمی گردد.
در خصوص خرید گروهی در شرایط عادی (غیر اضطراری) فقط شخصی که به نمایندگی از سوی مهمان اقدام به ثبت نام و خرید نموده مجاز به مراجعه به خونمون جهت پیگیری، ابطال و یا دریافت وجوه پرداختی بوده و سایر مهمانان در این خصوص مجاز به مراجعه به خونمون برای این امر نمی باشند.
اگر کاربر درخواست هایی همچون اتاق با دو تخت یک نفره، یا اتاق دارای امکان استفاده از دخانیات ، ورود زودتر یا دیرتر از موعد و مئاردی از این قبیل را داشته باشد، جاباما به هتل منتقل می کند و  تایید نهایی در این خصوص با هتل است و خونمون در این خصوص هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.
قابل ذکر است طبق قوانین اکثر هتل‌ها، افراد بالای ۴ سال بزرگسال محسوب می‌گردند و می‌بایست هنگام رزرو اتاق برای آنان تخت درنظر گرفته شود، در صورت عدم رعایت این موضوع ممکن است هتل از ورود تعداد افراد بیش از ظرفیت رزرو شده ممانعت بعمل آورد. خونمون هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت. در صورت نیاز به تخت برای کودک در هر سنی زمان خرید، نیز همچون مورد قبل باید کودک را بزرگسال انتخاب نموده و اطمینان حاصل فرمایید نوع اتاق منتخب ظرفیت کل تعداد نفرات در یک اتاق را دارا باشد، در صورت عدم رعایت این موضوع زمان پذیرش هزینه نفر اضافه مستقیما توسط مهمان در هتل پرداخت می گردد و هیچ نوع مسئولیتی در این خصوص متوجه خونمون نخواهد بود.
در صورتیکه هتل به هر دلیلی، امکان پذیرش مهمان با وجود واچر معتبر را نداشته باشد، مهمان باید با واحد پشتیبانی شبانه روزی خونمون با شماره 07138388062 تماس گرفته تا در کمترین زمان مشکل حل شود و یا در صورت عدم پذیرش مهمان توسط هتل منتخب ، هتل مناسب دیگری مشابه هتل منتخب مهمان که از طرف تامین کننده پیشنهاد شده است برای مهمان جایگزین گردد. در صورت عدم پذیرش هتل پیشنهادی توسط مهمان، مبلغ اخذ شده بابت آن رزرو را به مهمان استرداد می کند و خونمون دیگر هیچ مسئولیتی در قبال آن رزرو ندارد.
پس از پرداخت مبلغ رزرواسیون هتل و قطعی شدن آن، واچر برای کاربر صادر در حساب کاربری منتشر و به ایمیل کاربر  ارسال می گردد. ارایه واچر هتل به همراه مدارک شناسایی از سوی مهمان به مسئول پذیرش هتل الزامی است.
با توجه به شرایط هتل، رزرو اتاق های سه تخته ممکن است شامل یک اتاق دو تخته همراه با تخت اضافه(Extra bed)  بوده و یا سه تخت استاندارد است و نیز سایز اتاق ها و انتخاب طبقه اتاق  ها بستگی به ظرفیت هتل در زمان پذیرش مهمان دارد.
با انجام رزرو از سوی کاربر و تایید آن از سوی هتل، مهمان مقررات مربوط به هتل منتخب و همچنین قوانین مربوط به فسخ رزرو را نیز پذیرفته است. به عبارت دیگر مهمان با آگاهی و اطلاع کافی از مقررات خونمون و اعلامی از سوی هتل، نسبت به رزرو اقدام نموده است در قراردادهای آنلاین طبق قانون تجارت الکترونیک امضای مهمان به صورت الکترونیک انجام میشود.

قوانین و مقررات اختصاصی رزرو اقامتگاه های دربستی

مهمان  میپذیرد که فرایند رزرو و تایید یا رد آن در خونمون تنها از طریق میزبان انجام می شود لذا خونمون هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.
واریز مبلغ توسط مهمان به معنای رزرو قطعی محسوب نشده و تنها پس از تماس با میزبان و تایید ایشان قطعی شده تلقی می شود و تنها در صورت کنسل کردن میزبان مبلغ واریزی تا... ساعت بعد به حساب میزبان واریز میشود
تمام اطلاعات اقامتگاه مورد نظر را میهمانان میتوانند از طریق تماس تلفنی با میزبان دریافت نمایند و میزبان هم تمام اطلاعات مورد نظر شامل تعداد نفرات مدت زمان اقامت و غیره را از مهمان قبل از پرداخت و رزرو مهمان از ایشان پرسیده خونمون هیچ گونه مسئولیتی در این قبال ندارد مهمان متعهد است قوانین اشاره شده توسط میزبان در استفاده از اقامتگاه احترام گذارند و اجرا نمود در غیر اینصورت مسئولیت نقص قواعد بر عهده مهمان است خونمون در این خصوص مسئولیتی نخواهد داشت.
میزبان می‌پذیرد که قیمت درج شده در خونمون نهایی است و اخذ هر گونه هزینه اضافه از مهمان تحت هر عنوان اعم از حق کمیسیون پورسانت حق دلالی و غیره مجاز نیست در غیر اینصورت اقامتگاه و نام کاربری وی حذف میشود.
مهمان می پذیرد که زمان تحویل اقامتگاه توسط خونمون تنها از طریق پرداخت در سایت معتبر است و در غیر این صورت خونمون هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل اقامتگاه ندارد و تمام مسئولیت آن به عهده مهمان می باشد.
در صورت لغو رزرو توسط مهمان مطابق قوانین کنسلی آن اقامتگاه رفتار خواهد شد.

طراحی سایت و سئو : مرکز طراحی وب زئوس
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید