باغ های قصر الدشت

یکشنبه 28 اردیبهشت 1399 51 بازدید کننده گروه مکان های دیدنی شیراز

باغ های قصر الدشت

 

محله قصردشت یا محله قصرالدشت شیراز از آن دسته جاهایی است شما را به شیراز قدیم خواهد برد، زمانی که شهر تنها کوچه باغ های سرسبز و زیبا با دیوار های کاه گلی و خانه باغ های زیبا بود. این محله اکنون خیابانی به نام قصردشت هم دارد که انشعابات فرعی آن به خیابان های مهم و معروفی مثل خیابان عفیف آباد می رسد. محله قصردشت در شمال غرب شیراز قرار گرفته و در گذشته با نام شربت خانه شیراز و مسجد بردی هم شناخته می شد. این منطقه در سال های دور ایجاد شد و درختان 300 ساله زیادی در خود داشت که اکنون تنها بخش های کمی از آن باقی مانده و بخش بزرگی از آن به خاطر ساخت و ساز از بین رفته است. جالب است بدانید که این منطقه تا 30 سال پیش جز مناطق خارج از شهر شیراز محسوب می شد؛ اما با گسترش ساخت و ساز این منطقه اکنون بخشی از مرکز شهر شیراز محسوب می شود. باغ های زیبایی مثل باغ ناصری و باغ نوابی در این منطقه هستند و در کنار این ها یکی از پر بازدیدترین جاذبه های این منطقه حرم شاهزاده محمد(ع) است که طبق روایات از فرزندان امام موسی کاظم (ع) محسوب می شود.

 

 

قصردشت شیراز یکی از محله های خوب و گران شیراز هست که ملک و اپارتمان لوکس و زیبای داره که با توجه به باغ های زیاد قصردشت هوای دلپذیری را هم ایجاد کرده.

اگر قصد خرید در این محله یا جاهای خوب شیراز را داشتید می توانید با این شماره تماس بگیرد جهت مشاوره

09177191236 آقای مالکی


باغ های قصر الدشتاجاره منزل مبله در کل کشور|اجاره منزل مبله در شیراز5/17/2020 محله قصردشت یا محله قصرالدشت شیراز از آن دسته جاهایی است شما را به شیراز قدیم خواهد برد، زمانی...  محله قصردشت یا محله قصرالدشت شیراز از آن دسته جاهایی است شما را به شیراز قدیم خواهد برد، زمانی که شهر تنها کوچه باغ های سرسبز و زیبا با دیوار های کاه گلی و خانه باغ های زیبا بود. این محله اکنون خیابانی به نام قصردشت هم دارد که انشعابات فرعی آن به خیابان های مهم و معروفی مثل خیابان عفیف آباد می رسد. محله قصردشت در شمال غرب شیراز قرار گرفته و در گذشته با نام شربت خانه شیراز و مسجد بردی هم شناخته می شد. این منطقه در سال های دور ایجاد شد و درختان 300 ساله زیادی در خود داشت که اکنون تنها بخش های کمی از آن باقی مانده و بخش بزرگی از آن به خاطر ساخت و ساز از بین رفته است. جالب است بدانید که این منطقه تا 30 سال پیش جز مناطق خارج از شهر شیراز محسوب می شد؛ اما با گسترش ساخت و ساز این منطقه اکنون بخشی از مرکز شهر شیراز محسوب می شود. باغ های زیبایی مثل باغ ناصری و باغ نوابی در این منطقه هستند و در کنار این ها یکی از پر بازدیدترین جاذبه های این منطقه حرم شاهزاده محمد(ع) است که طبق روایات از فرزندان امام موسی کاظم (ع) محسوب می شود.  قصردشت شیراز یکی از محله های خوب و گران شیراز هست که ملک و اپارتمان لوکس و زیبای داره که با توجه به باغ های زیاد قصردشت هوای دلپذیری را هم ایجاد کرده.اگر قصد خرید در این محله یا جاهای خوب شیراز را داشتید می توانید با این شماره تماس بگیرد جهت مشاوره09177191236 آقای مالکی5.0
طراحی سایت و سئو : مرکز طراحی وب زئوس
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید شما اضافه گردید